Upravit stránku

Startovné

Online registrace do závodu

Registrace v místě závodu

Startovné na 10km:     250KčStartovné na 10km:     280Kč
Startovné na 5km:     180KčStartovné na 5km:     200Kč
Online registrace je možná do 31.12.2018 do 20:00 hod. Počet volných kapacit bude zveřejněn 2.1.2019
  • Originální kovaná medaile pro první tři vítěze kategorie muži a ženy
  • Věcný dar pro vítěze závodu.
  • Parkování, úschovna zavazadel, šatna a sociální zařízení.
  • Číslo závodníka se jménem
  • Občerstvení v cíli - Pivo, voda, gulášová polévka, koláče, housky, buřty
  • Doprovodný program
  • Fotografie ze závodu, které budou zveřejněny na Facebooku
  • Pocit dobrého skutku

Registrace je uzavřena. Ve čtvrtek 3.1. 2019 budeme aktualizovat potvrzení registrací, dle uhrazeného startovného. 

Dne 3.1.2019 zveřejníme, kolik bude volných čísel k registraci na místě. 

ZaplacenoPřehled registrovaných závodníků

ČísloJménoTraťKlubKategorieMěstoRegistrace/platba
1.Kamila Kolářová5kmPes NikitaŽenyVestec4.12.2018/Zaplaceno
2.Barbora Kolářová5km-ŽenyVestec4.12.2018/Zaplaceno
3.Monika Beranová10kmBeranovicŽenyJaroměř4.12.2018/Zaplaceno
4.David Beran10kmBeranovicMužiJaroměř4.12.2018/Zaplaceno
5.Tomáš Holeček10km-MužiJasenná4.12.2018/Nezaplaceno
6.Lucie Hušková10km-ŽenyJasenná4.12.2018/Nezaplaceno
7.Majka Tykalová5kmBáječné ženy v běhuŽenyJaroměř5.12.2018/Zaplaceno
8.Martin Palaščak5kmNODvůrMužiDvůr králové nad Labem5.12.2018/Zaplaceno
9.Michael Hudetz10kmMužiKrálíky5.12.2018/Zaplaceno
10. Jana Macurová10km-ŽenyPardubice6.12.2018/Zaplaceno
11.Pavel Štross10km MužiHradec Králové6.12.2018/Zaplaceno
12. Lukáš Vladyka10kmeBRÁNAMužiPardubice6.12.2018/Zaplaceno
13. Michal Panenka10Km-MužiVestec6.12.2018/Nezaplaceno
14.Michaela Pajorová10Km-ŽenyPardubice6.12.2018/Zaplaceno
15.Andrea Oubramová5km-ŽenyCerekvice nad Bystřicí7.12.2018/Zaplaceno
16.Franta Pečenka10kmŠťabajzny a ŠtramáciMužiLibotov7.12.2018/Zaplaceno
17.Jan Flegel10kmŠťabajzny a ŠtramáciMužiDvůr Králové nad Labem7.12.2018/Zaplaceno
18.Radek Čáp10kmMTB Demons CrewMužiPardubice7.12.2018/Zaplaceno
19.Gabriela Ponikelská10km-ŽenyJaroměř9.12.2018/Zaplaceno
20.Kateřina Hamáčková10km-ŽenyJaroměř9.12.2018/Zaplaceno
21.Bořivoj Čejka10kmTeam ChrudimMužiChrudim9.12.2018/Zaplaceno
22.Šárka Němcová10kmSPK ZaloňovŽenyZaloňov9.12.2018/Zaplaceno
23.Pavel Hrneček10kmCrnciMužiDvůr Králové nad Labem10.12.2018/Nezaplaceno
24.Dita Kalinová10kmŽenyHradec Králové10.12.2018/Zaplaceno
25.Tereza Kopecká10kmeBRÁNAŽenyDobruška10.12.2018/Zaplaceno
26.Monika Jehličková10kmeBRÁNAŽenyPardubice10.12.2018/Zaplaceno
27.Martin Pěček10kmKOB KroměřížMužiPardubice10.12.2018/Zaplaceno
28.Matěj Pavelka5km-MužiDvůr Králové nad Labem10.12.2018/Zaplaceno
29.Monika Horáková10km-ŽenyHradec Králové11.12.2018/Zaplaceno
30.Petr Kadečka10km-MužiZaloňov11.12.2018/Zaplaceno
31.Martina Marková10kmŠťabajzny a ŠtramáciŽenyJaroměř11.12.2018/Zaplaceno
32.Tereza Němcová10kmSPK ZaloňovŽenyZaloňov11.12.2018/Zaplaceno
33.Aneta Benedeková5km-ŽenyTrutnov11.12.2018/Zaplaceno
34.Martin Schreiber5km-MužiTrutnov11.12.2018/Zaplaceno
35.Iva Kusá5km-ŽenyTrutnov11.12.2018/Zaplaceno
36.Martin Kašpárek10kmTJ VelichovkyMužiVelichovky12.12.2018/Zaplaceno
37.Vladislav Pekárek10km-MužiVelichovky13.12.2018/Nezaplaceno
38.Martin Grund5km-MužiVrchlabí14.12.2018/Zaplaceno
39.Filip Hrbek10km-MužiRokytnice nad Jizerou14.12.2018/Zaplaceno
40.Miloš Hanyk10kmMagentomatMužiHradec Králové14.12.2018/Nezaplaceno
41.Erik Fischer5kmMagentomatMužiPardubice14.12.2018/Nezaplaceno
42.Jiří Horák10kmBike Team KC JaroměřMužiDvůr Králové nad Labem15.12.2018/Zaplaceno
43.Jaroslav Novotný10kmTEP TrutnovMužiTrutnov16.12.2018/Nezaplaceno
44.Lukáš Sojka10kmOOB Albrechtice nad OrlicíMužiAlbrechtice nad Orlicí16.12.2018/Zaplaceno
45.Monika Feixova5km ŽenyDvůr Králové nad Labem16.12.2018/Zaplaceno
46.Martin Roll5km MužiAlbrechtice nad Orlicí16.12.2018/Zaplaceno
47.Eva Šotolová5km ŽenyHořice16.12.2018/Zaplaceno
48.Lenka Němcová5kmSPK ZaloňovŽenyZaloňov16.12.2018/Zaplaceno
49.Eliška Boruchová5km ŽenyPraha16.12.2018/Zaplaceno
50. Petr Boruch10km MužiPraha16.12.2018/Zaplaceno
51.Eva Beránková10km ŽenyHradec Králové16.12.2018/Zaplaceno
52.Patrik Havlík10kmImmortal teamMužiRtyně16.12.2018/Zaplaceno
53.Věra Pišová10km ŽenyHradec Králové16.12.2018/Zaplaceno
54.Dominik Petráček10kmImmortal teamMužiJaroměř16.12.2018/Zaplaceno
55.Zdeňka Khandlová10kmŠťabajzny a ŠtramáciŽenyRohenice16.12.2018/Zaplaceno
56.Ondra Kárník10km MužiTrutnov17.12.2018/Nezaplaceno
57.Sára Kárníková5km ŽenyTrutnov17.12.2018/Nezaplaceno
58.Zuzka Bečáková10kmŠťabajzny a ŠtramáciŽenyJaroměř17.12.2018/Zaplaceno
59.Věra Paterová10km#GLADIATORRACETEAMŽenyVilantice17.12.2018/Zaplaceno
60.Josef Kotva5km MužiChvalkovice17.12.2018/Zaplaceno
61. Václav David10kmŠťabajzny a ŠtramáciMužiSmiřice17.12.2018/Zaplaceno
62.Martin Záruba10kmMěÚ Dvůr Králové nad LabemMužiDvůr Králové nad Labem17.12.2018/Zaplaceno
63.Martin Hanslík10kmŠneci v běhuMužiLejšovka17.12.2018/Zaplaceno
64.Jan Karban10kmŠťabajzny a ŠtramáciMužiBílé Poličany17.12.2018/Zaplaceno
65.Tomáš Hak10km MužiVítězná17.12.2018/Zaplaceno
66.Vlastimil Horák10kmCestlavieMužiJasenná17.12.2018/Zaplaceno
67.Luděk Novotný10kmCarla.kupkolo.czMužiDvůr Králové nad Labem18.12.2018/Zaplaceno
68.Iva Frošová5km ŽenyPardubice18.12.2018/Zaplaceno
69.Martin Doležal10kmŠneci v běhuMužiDobruška22.12.2018/Zaplaceno
70.Jan Pišta5kmSDH RožnovMužiRožnov22.12.2018/Zaplaceno
71.Jana Janouchová10km3D Fitness RaceŽenyHradec Králové22.12.2018/Zaplaceno
72.Monika Andělová10km#gladiatorraceteamŽenyKolín22.12.2018/Nezaplaceno
73.Kateřina Šimáková10km ŽenyHradec Králové22.12.2018/Zaplaceno
74.Ondřej Volný10km MužiMoravská Třebová22.12.2018/Zaplaceno
75. Natália Blanárová 10km ŽenyNáchod23.12.2018/Zaplaceno
76.Lucie Štarmanová10km ŽenyDubenec23.12.2018/Zaplaceno
77.Monika Hažová5km ŽenyJaroměř23.12.2018/Zaplaceno
78.Jakub Zítko10km MužiJaroměř23.12.2018/Zaplaceno
79.Pavel Kalina5km MužiHradec Králové23.12.2018/Zaplaceno
80.Jana Rukavičková5kmBobina teamŽenyZaloňov23.12.2018/Zaplaceno
81.Eva Onderková5kmBobina teamŽenyJaroměř23.12.2018/Zaplaceno
82.Karel Holeček5kmBobina teamMužiZaloňov23.12.2018/Zaplaceno
83.Eva Pončová10kmRunSportTeamŽenyJaroměř24.12.2018/Zaplaceno
84.Jiří Kašpar5km#GladiatorRaceTeam#MužiJaroměř25.12.2018/Zaplaceno
85.Zuzana Zamecnikova5kmfitMAMI HK se ZuzkouŽenyHradec Králové25.12.2018/Zaplaceno
86.Martin Jiruška10km MužiHradec Králové25.12.2018/Zaplaceno
87.Zdeněk Valášek10km MužiZaloňov25.12.2018/Zaplaceno
88.Martin Matuška10km MužiOhnišov25.12.2018/Zaplaceno
89.Iva Cabalková10km ŽenyJaroměř26.12.2018/Zaplaceno
90.Vendula Šílová10km ŽenyDvůr Králové nad Labem26.12.2018/Zaplaceno
91.Prokop Homola10km MužiPardubice26.12.2018/Zaplaceno
92.Adriana Blažková5km ŽenyJasenná26.12.2018/Zaplaceno
93.Dita Frisova5km ŽenyJasenná26.12.2018/Zaplaceno
94.Markéta Janků5km ŽenyNáchod26.12.2018/Zaplaceno
95.Rostislav Rejl5kmHříbciMužiDubenec26.12.2018/Zaplaceno
96.Irena Rejlová5kmHříbciŽenyDubenec26.12.2018/Zaplaceno
97.Libor Machač5kmHříbciMužiHřibojedy26.12.2018/Zaplaceno
98.Vlasta Machačová5kmHříbciŽenyHřibojedy26.12.2018/Zaplaceno
99.Monika Pecinová5km ŽenyDvůr Králové nad Labem26.12.2018/Zaplaceno
100.Karolína Cermanová5km ŽenyPraha26.12.2018/Zaplaceno
101.Andrea Lebedínská5km ŽenyKomárov26.12.2018/Nezaplaceno
102.Petra Štukovská10kmERA a.s.ŽenyPardubice26.12.2018/Zaplaceno
103.Ladislav Cabalka10kmICAMužiJaroměř27.12.2018/Zaplaceno
104.Jaroslav Klička ml.5km MužiDvůr Králové nad Labem27.12.2018/Zaplaceno
105.Jaroslav Klička st.5km MužiDvůr Králové nad Labem27.12.2018/Zaplaceno
106.Petr Jakl10kmŠneci v běhuMužiHřibojedy27.12.2018/Zaplaceno
107.Jan Ridl10km MužiJaroměř27.12.2018/Zaplaceno
108.Martin Krupička10kmSport ELPOMužiRudná u Prahy27.12.2018/Zaplaceno
109.Ilona Čepelková5kmČepeláciŽenyHřibojedy27.12.2018/Zaplaceno
110.Ladislav Čepelka5kmČepeláciMužiHřibojedy27.12.2018/Zaplaceno
111.Pavel Dunda10kmAC 1866MužiNový Přím27.12.2018/Zaplaceno
112.Petr Švadlák10kmSvídnický Extrém TeamMužiTrutnov27.12.2018/Zaplaceno
113.Filip Syrový5km#GLADIATORRACETEAMMužiDolní Brusnice27.12.2018/Zaplaceno
114.Ludmila Kotěrová10kmSexykočičkyŽenyČernožice27.12.2018/Zaplaceno
115.Vladislav Stávek10kmSexykočičkyMužiČernožice27.12.2018/Zaplaceno
116.Kuba Mertlík10kmObčerstvení Na ŠpalkáchMužiJosefov nad Metují28.12.2018/Zaplaceno
117.Lukáš Stránský10kmALTECMužiDvůr Králové nad Labem28.12.2018/Zaplaceno
118.Andrea Šrámková10kmALTECŽenyDvůr Králové nad Labem28.12.2018/Zaplaceno
119.Miloš Innert10kmSDH HeřmaniceMužiHeřmanice nad Labem28.12.2018/Zaplaceno
120.Romana Lárová10kmALTECŽenyDvůr Králové nad Labem28.12.2018/Zaplaceno
121.Lenka Mervartová10kmTJ KošumberkŽenyDubenec28.12.2018/Zaplaceno
122.Pavel Hušek10kmALTECMužiSmiřice28.12.2018/Zaplaceno
123.Jiří Tremmel10km#GladiatorraceteamMužiTýnec nad Labem28.12.2018/Zaplaceno
124.Jan Víšek5kmŠpageťáciMužiJaroměř28.12.2018/Zaplaceno
125.Kateřina Víšková5kmŠpageťáciŽenyJaroměř28.12.2018/Zaplaceno
126.Jan Pospíchal10km MužiPardubice28.12.2018/Zaplaceno
127.Petra Hindráková5kmBeast VarnsdorfŽenyHradec Králové28.12.2018/Zaplaceno
128.Denisa Kozáková10kmHvězda PardubiceŽenyHradec Králové28.12.2018/Zaplaceno
129.Pavel Jelen10kmHvězda Pardubice z.s.MužiVyškov28.12.2018/Zaplaceno
130.Lukáš Růžička10kmRunsport TeamMužiJavornice28.12.2018/Zaplaceno
131.Tereza Kellnerová5km ŽenyLitič28.12.2018/Zaplaceno
132.Michal Kopecký10km MužiJaroměř28.12.2018/Zaplaceno
133.Martina Kopecká5kmGLADIATORRACETEAMŽenyJaroměř28.12.2018/Zaplaceno
134.Kateřina Korytová10kmGladiátorrace teamŽenyHeřmanice nad Labem28.12.2018/Zaplaceno
135.Marie Valášková10km ŽenyZaloňov28.12.2018/Nezaplaceno
136.Jaroslava Smejkalová5km ŽenyPardubice29.12.2018/Zaplaceno
137.Pavel Trnečka10kmDýchavičné duoMužiHradec Králové29.12.2018Zaplaceno
138.Olga Kalendová5kmDýchavičné duoŽenyHradec Králové29.12.2018/Zaplaceno
139.Marek Otava10kmTJ Jiskra Jaroměř - PotockýMužiVlčkovice v Podkrkonoší29.12.2018/Zaplaceno
140.Radomír Hakl10kmloudalovéMužiPavlišov29.12.2018/Zaplaceno
141.Eva Brandejská5km ŽenyČeský Brod29.12.2018/Zaplaceno
142.Zuzana Havlíková10km ŽenyHradec Králové29.12.2018/Zaplaceno
143.Petra Macková10km ŽenyDobřenice29.12.2018/Zaplaceno
144.Drahoslava Kličková5km ŽenyDvůr Králové nad Labem29.12.2018/Zaplaceno
145.Ivo Tichý10km MužiJaroměř30.12.2018/Zaplaceno
146.Monika Holečková5km ŽenyZaloňov30.12.2018/Zaplaceno
147.Ivo Česenek10km MužiNáchod30.12.2018/Zaplaceno
148.Radek Hartman10km MužiTrnov30.12.2018/Zaplaceno
149.Nikola Rychterová5kmFitmami HK se ZuzkouŽenyHradec Králové30.12.2018/Zaplaceno
150.Daniel Zeman10kmRSFKMužiHradec Králové30.12.2018/Nezaplaceno
151.Helena Dubská5kmKotěrovic ČičinkyŽenyHabřina30.12.2018/Zaplaceno
152.Marie Anna Kotěrová5kmKotěrovic ČičinkyŽenyČernožice 30.12.2018/Zaplaceno
153.Barbora Šubrtová5km ŽenyVelichovky30.12.2018/Zaplaceno
154.Pavla Soukupová5km ŽenyHradec Králové30.12.2018/Zaplaceno
155.Josef Siegl10kmSvídnický Extrém TeamMužiPardubice30.12.2018/Zaplaceno
156.Eliška Šimerdová10kmŠťabajzny a ŠtramáciŽenyNové Město nad Metují30.12.2018/Zaplaceno
157.Jenda Voltr10kmŠťabajzny a ŠtramáciMužiNové Město nad Metují30.12.2018/Zaplaceno
158.Melánie Havranová5kmDKnL Cats SoftballŽenyDvůr Králové nad Labem30.12.2018/Zaplaceno
159.Jakub Chráska5kmHasiči Nové Město nad MetujíMužiNové Město nad Metují30.12.2018/Nezaplaceno
160.Lukáš Novák5kmHasiči Nové Město nad MetujíMužiNové Město nad Metují30.12.2018/Nezaplaceno
161.Veronika Khunová5kmHasiči Nové Město nad MetujíŽenyNáchod30.12.2018/Nezaplaceno
162.Lukáš Jiruška5kmHasiči Nové Město nad MetujíMužiČeské Meziříčí30.12.2018/Nezaplaceno
163.Tereza Jirušková5kmHasiči Nové Město nad MetujíŽenyJasenná30.12.2018/Nezaplaceno
164.Zdeněk Kábrt5kmHasiči Nové Město nad MetujíMužiNové Město nad Metují30.12.2018/Nezaplaceno
165.Vít Šnopl5kmHasiči Nové Město nad MetujíMužiNové Město nad Metují30.12.2018/Nezaplaceno
166.Martin Šilar10km MužiTrutnov30.12.2018/Zaplaceno
167.Monika Drahošová5km ŽenyPardubice30.12.2018/Zaplaceno
168.Jakub Balcirák5km MužiJaroměř30.12.2018/Zaplaceno
169.Jan Vratný5km MužiNáchod30.12.2018/Zaplaceno
170.Tomáš Felkl10km MužiNáchod30.12.2018/Zaplaceno
171.Kateřina Felklová10km ŽenyNáchod30.12.2018/Zaplaceno
172.Martin Felkl10km MužiNáchod30.12.2018/Zaplaceno
173.Vladimíra Šimková5km ŽenyDvůr Králové nad Labem30.12.2018/Zaplaceno
174.Lucie Dufková5km ŽenyJaroměř - Josefov31.12.2018/Zaplaceno
175.Petra Rezková5km ŽenyJaroměř - Josefov31.12.2018/Zaplaceno
176.Radek Mathauser10km MužiJaroměř31.12.2018/Zaplaceno
177.Vladimír Šafka10km MužiJaroměř31.12.2018/Zaplaceno
178.Nikola Mülerová5km ŽenyJaroměř - Josefov31.12.2018/Zaplaceno
179.Jana Škodová5km ŽenyRasošky31.12.2018/Zaplaceno
180.Adéla Trníková5km ŽenyMiletín31.12.2018/Zaplaceno
181.Daniel Pekárek5kmFOR FUNMužiZaloňov31.12.2018/Nezaplaceno
182.Mirek Holeček5km MužiNové Město nad Metuji31.12.2018/Zaplaceno
183.Jolana Tojnarová5km ŽenyNáchod31.12.2018/Zaplaceno
184.Tomáš Plihal10kmSvídnický Extrém TeamMužiPardubice31.12.2018/Zaplaceno
185.Pavel Koloc10kmAC Total ZeroMužiPraha31.12.2018/Zaplaceno
186.Erik Adam5km MužiČernožice31.12.2018/Zaplaceno
187.Tereza Adamová5km ŽenyČernožice31.12.2018/Zaplaceno
188.Magdaléna Kovářová5km ŽenyNáchod31.12.2018/Zaplaceno
189.David Červený5kmČervenáčciMužiStárkov31.12.2018/Zaplaceno
190.Veronika Červená5kmČervenáčciŽenyStárkov31.12.2018/Zaplaceno
191.Vítek Červený5kmČervenáčciMužiStárkov31.12.2018/Zaplaceno
192.Kryštof Červený5kmČervenáčciMužiStárkov31.12.2018/Zaplaceno
193.Eva Fabianová10km ŽenyNáchod31.12.2018/Zaplaceno
194.Petr Kudláček10km MužiJaroměř31.12.2018/Zaplaceno
195.Aneta Netáhlová5kmFitmami HK se ZuzkouŽenyHradec Králové31.12.2018/Zaplaceno
196.Jan Kalousek10km MužiHradec Králové31.12.2018/Zaplaceno
197.Jana Klinecká10kmHlinskoŽenyHlinsko31.12.2018/Zaplaceno
198.Tomáš Mocek5km MužiPardubice31.12.2018/Zaplaceno
Nahoru