Upravit stránku
PořadíStartovní čísloJménoPříjmeníRočníkVýběr tratiKlub / MěstoKategoriePlatba
11RadekHartman198210km- / TrnovMužano
22IvoČesenek198710kmNáchod / NáchodMužano
33NatáliaBlanárová199010kmTJ Sokol Nové Město nad Metují / NáchodŽenaano
44TomášHak197810kmVítězná / VítěznáMužano
5201TerezaKovářová19825kmBěhání pro radost / VítěznáŽenaano
65DitaKalinová197210km- / Hradec KrálovéŽenaano
7202LuciBrentnerová19875kmBěhání pro radost / Dvůr Králové nad LabemŽenaano
8203AndreaLebedinska19885kmSokol Dvur Kralove / Dvur KraloveŽenaano
9204PetrLebedinsky19855kmLebe team / Vitezna-KomarovMužano
10205PavelKalina19725km- / Hradec KrálovéMužano
11206PetraRezková19805km- / JaroměřŽenaano
126PavelŘízek198010kmIndigo cycling team RK / Rychnov nad KněžnouMužano
13207DavidBeran19835km- / JaroměřMužČeká na platbu
14208AndreaSramkova19815kmBehani pro radost / Dvur Kralove nad LabemŽenaano
15209BořivojČejka19805kmTriathlonTeam Chrudim / Chrudim 4Mužano
16210TerezaKvačková19895kmBěhání pro radost / Dvůr Králové nad LabemŽenaano
18212VendulaMacková19775kmBěhání pro radost / Dvůr Králové n.L.Ženaano
19213JiřinaRejlová19765km- / TrutnovŽenaano
207PetraŠtukovská198810kmERA a.s. / PardubiceŽenaano
218MartinHanslík197810kmŠneci v běhu / LejšovkaMužano
229TerezaKopecká199210kmeBRÁNA / DobruškaŽenaano
23214MartinGrund19835kmVrchlabi / VrchlabiMužano
2410LukášSojka198510kmOOB Albrechtice nad Orlicí / Albrechtice nad OrlicíMužano
25215MajkaTykalová19905kmBáječné ženy v běhu / JaroměřŽenaano
2611FassatiGabriela196710kmGladiator Race Team / JaroměřŽenaano
27216MonikaFeixova19925km- / Dvůr Králové nad LabemŽenaano
28217JanaŠkodová19805km- / RasoškyŽenaano
29218SimonaKynská19845kmVrchlabí / VrchlabíŽenaČeká na platbu
30219MonikaKalvasová19705km- / TrutnovŽenaano
3112MartinRoll198410kmOOB Albrechtice nad Orlicí / Albrechtice nad OrlicíMužano
3213PetrRychtera198310km- / KvasinyMužano
3314RadekHakl196910kmLoudalové / PavlišovMužano
34220DenisHakl20045kmLoudalové / PavlišovMužano
35221OlgaKalendová19785km- / Hradec KrálovéŽenaano
3615EvaBeránková197110km- / Hradec KrálovéŽenaČeká na platbu
3716VěraPíšová197610km- / Hradec KrálovéŽenaČeká na platbu
38222LenkaBeránková20085km- / Hradec KrálovéŽenaČeká na platbu
3917JiříTremmel196910kmOlympia Spartan Training Kutná Hora / Týnec nad LabemMužano
40223TerezaHloušková19925kmSDH Lanžov / ZdobínŽenaano
41224MartinDušek19925kmSDH Rožnov / ZdobínMužano
42225JanPišta19885kmSDH Rožnov / RožnovMužano
4318LadislavCabalka195710kmICA / JaroměřMužano
44226MatějPavelka20025km- / Dvůr Králové nad LabemMužano
4519VáclavDavid197410km- / SmiřiceMužano
4642DavidJičínský198010km- / PardubiceMužano
47228HanaBenesova19725km- / Predmerice nad LabemŽenaČeká na platbu
48229LenkaNěmcová19735kmSPK Zaloňov / ZaloňovŽenaano
4920MartinKašpárek196710kmTJ Velichovky / VelichovkyMužano
50230HanaMalá 119735km- / Hradec KrálovéŽenaano
5121JaroslavPajor198710kmDukaassist / BorekMužano
52231JaroslavDušánek19845kmDUKA assist / OstřetínMužano
53232DitaFrisová19735kmSokol Jasenná / JasennáŽenaano
54233AdrianaBlažková19755kmSokol Jasenná / JasennáŽenaano
5522ŠárkaNěmcová200310kmSPK Zaloňov / ZaloňovŽenaano
5623VěraPeterová197510km- / VilanticeŽenaano
5724FrantaPečenka197210kmAufeer design / LibotovMužano
5825ZuzanaHavlíková198110kmVlčí smečka / Hradec KrálovéŽenaano
5926ErikAdam198810km- / ČernožiceMužano
60234AlešHantl19875kmBike team kc Jaroměř / Mladé BukyMužano
61235MarkétaCermanová19975km- / MostekŽenaano
62236LukášTesař19845kmSpolek ledoborců / SmržovMužano
6327MartinZáruba197610kmMěÚ DKNL / Dvůr KrálovéMužano
64237BarboraŠubrtová19915kmVelichovky / VelichovkyŽenaano
6528PeterOrság198010km- / ŽirečMužano
6629TadeášOrság200710km- / ŽirečMužano
6730TomášFelkl197310kmFelistým / NáchodMužano
6831KateřinaFelklová197710kmFelistým / NáchodŽenaano
6932MartinFelkl200210kmFelistým / NáchodMužano
7033ZdeněkRada198410kmRadovic / NáchodMužČeká na platbu
71238MichaelaSvobodová19815kmSokol Jasenná / JasennáŽenaano
72239JanaLandová19735km- / JaroměřŽenaano
73240TomášMocek19795km- / PardubiceMužano
7434LukášVladyka199110kmeBRÁNA / PardubiceMužano
7535IvaCabalková196810kmrun4fun / JaroměřŽenaano
7636TomášKubín197510kmrun4fun / JaroměřMužano
7737TerezaNěmcová200110kmSPK Zaloňov / ZaloňovŽenaano
78241VítPekárek19995kmAlkolíci Zaloňov / ZaloňovMužano
79242AnetaLajvrová19975kmAlkolíci / RtyněŽenaano
8038PetrTouc197310kmSK Skalka - PODBŘEZÍ / PodbřezíMužČeká na platbu
81243JanaŠkodová19785km- / RasoškyŽenaano
82244AnetaŠkodová20045km- / RasoškyŽenaČeká na platbu
8339PavelTrnečka198310km- / Hradec KrálovéMužČeká na platbu
84245JaroslavaSmejkalová19755km- / PardubiceŽenaano
8540MonikaHoráková198710km- / Hradec KrálovéŽenaano
8641HanaPechová198410km- / JaroměřŽenaano
87344EvaPončová19745kmRunSportTeam / JaroměřŽenaano
88246AndreaZemanova19835km- / PrahaŽenaČeká na platbu
8943AndreaŠtohanzlová197510km#16 klokan / HořeniceŽenaano
9044MartinDrahos198110km- / BoreckaMužano
9145TomášRosa197510kmPivní a rumová CK / Červený KostelecMužano
9246MartinDrahoš198010km- / PardubiceMužano
9347IvoTichý199710km- / SezemiceMužano
9448RomanČadek199110km- / PrahaMužano
9549JanŠkvrňák198310km- / PardubiceMužano
9650KubaMertlík198210kmObčerstvení Na Špalkách / Josefov nad MetujíMužano
9751KristýnaMervartová199110kmAtletická škola Hradec Králové / Hradec KrálovéŽenaano
9852LukášHamral199410kmAtletická škola Hradec Králové / Hradec KrálovéMužano
9953MilanDoleček197310kmSTG Rychnov nad Kněžnou / Rychnov nad KněžnouMužano
10054MonikaAndělová197010kmOlympia Spartan training KH / KolínŽenaano
101247JanSlavík19685kmHanes / JaroměřMužano
102248ŠárkaLukáčová19785kmBěhání pro radost / Dvůr králové nad LabemŽenaano
10355JanHofman198210km- / StřihovMužano
10456RomanaBrumlichová197610kmMedvědí doupě / HronovŽenaČeká na platbu
10557KarelSpilko197710km- / HlinskoMužano
106249PatrikHavlík19905kmImmortal boxing team / RtyněMužano
107250DominikPetráček20025kmImmortal boxing team / JaroměřMužano
108251MarianVondrák19935kmImmortal boxing team / SmiřiceMužano
10958KateřinaKorytova197810kmGladiatorrace team / HeřmaniceŽenaano
110252PavelTOMAN20035km- / JaromeřMužano
111253RenataValášková19765km- / JaromeřŽenaano
11259TomášKulhavý198810kmSKIBIKECENTRUM.CZ team / PísečnáMužano
113254PetrKadečka19845km- / ZaloňovMužano
114255AndreaNohejlová19885kmZdobín / ZdobínŽenaano
11560PetrJukl198910kmZdobín / ZdobínMužano
11661JanFlegel197610km- / Dvůr Králové nad LabemMužano
11762TomášLámr198810km- / Bukovina u PeckyMužano
118256KateřinaSlabá19835km- / Bukovina u PeckyŽenaano
119257KarelMareth19715kmČeská Skalice / Česká SkaliceMužano
120258AlenaMarethová19725kmČeská Skalice / Česká SkaliceŽenaano
12163DavidČervený197510kmErika Copy shop / ChlivceMužano
122259VeronikaČervená19815kmErika Copy shop / ChlivceŽenaano
123260VítekČervený20055kmHvězda Pardubice z.s. / ChlivceMužano
12464LuděkNovotný197410kmCarla.kupkolo.cz / Dvůr Králové nad LabemMužano
12565PavelJelen199110kmHvězda Pardubice z. s. / VysokovMužano
12666IvanaFilipová197310km- / Rychnov nad KněžnouŽenaano
127261JaroslavKlička19755km- / Dvůr Králové nad LabemMužano
128262JaroslavKlička20075km- / Dvůr Králové nad LabemMužano
129263DrahoslavaKličková19765kmBěhání pro radost / Dvůr Králové nad LabemŽenaano
130264LenkaProkopová19815km- / JaroměřŽenaano
13167JosefPešl198510kmTree of Life / Lazně BělohradMužano
132265VáclavKahl19945kmRozběháme Hradec Králové / TelčMužano
13368LiborVoslař198110km- / České MeziříčíMužano
13469RadekNěmec197710kmPennyMann / LitomyšlMužČeká na platbu
13570ZbyněkLetko198810kmSK hasiči Jičín / KopidlnoMužano
13671JiříKolovrátník197710kmJIROUS / JaroměřMužano
137266KateřinaVlková19945kmBáječné ženy v běhu / JaroměřŽenaano
138267KateřinaBludská19945kmSPK Zaloňov / VestecŽenaano
13972RudolfProcházka197810kmRunSportTeam / RudníkMužano
14073SoňaVrabcová196710km- / HořiceŽenaČeká na platbu
141268EvaKristová19865km- / JaroměřŽenaano
142269AnetaPourová19895km- / JaroměřŽenaano
14374JanaPekařová200210km- / TurnovŽenaano
144270IvaFrošová19965km- / PardubiceŽenaano
14575TomášKodydek197810kmSvídnický Extrém team / Kostelec nad OrlicíMužano
14676JiříHorák197610kmByke Team Jaroměř / Dvůr Králové nad LabemMužano
14777DenisaKozáková197910kmHvězda Pardubice / Hradec KrálovéŽenaano
14878MartinJiruška198710km- / Hradec KrálovéMužano
149271OndřejValášek20135kmSPK Zaloňov / ZaloňovMužano
150272ZdeněkValášek20095kmSPK Zaloňov / ZaloňovMužano
151273ZdeněkValášek19835kmSPK Zaloňov / ZaloňovMužano
15279TomášVít198310kmSCP Pardubice / PardubiceMužano
15380AndreaNováková198910kmPřelouč / PřeloučŽenaano
15481MartinMarek197910km- / VítěznáMužano
155274LadislavRaim20095kmNový Hradec / Hradec KrálovéMužČeká na platbu
156275IvaDvořáková19815km- / JaroměřŽenaano
15782TomasBedlek197510km#GLADIATORRACETEAM / HustiranyMužano
158276OndřejVolný20015kmKope to, šlape to. / JaroměřMužČeká na platbu
159277MichaelaSabovová19865kmPolabinské cvičky / PardubiceŽenaano
16083MartinaNováková198210kmNováci / SkřivanyŽenaano
16184MartinNovák197610kmNováci / SkřivanyMužano
162278PetrČerný19755km- / jaromerMužano
163279TerezaHendrychová19865kmDuka assist / BorekŽenaano
164280NicoleMudruňková19915kmDuka assist / PardubiceŽenaano
165281PetraVašíčková20015kmDuka assist / BorekŽenaano
166282DenisaZemanová19885km- / Nový PlesŽenaano
16785JiříSklenka198010km- / RožnovMužano
16886AlexandraČiháková197910kmSTG Rychnov nad Kněžnou / VamberkŽenaano
16987JakubŽatečka197210kmSTG Rychnov nad Kněžnou / Rychnov nad KněžnouMužano
17088NikolasOlšavský200510kmSTG Rychnov nad Kněžnou / VamberkMužano
17189PetraMazánková198810kmSTG Rychnov nad Kněžnou / Rychnov nad KněžnouŽenaano
17290ŠtěpánKarban197110km- / HořiceMužČeká na platbu
17391JakubMichl199010kmNo excuse / Žďár nad MetujíMužano
174283MonikaHoráková19845kmVH-mont / PardubiceŽenaano
175284MartinHorák19725kmVH-mont / PardubiceMužano
176285MichaelaKnappeová19915kmVH-mont / PardubiceŽenaano
177286LenkaKosová19815kmVH-mont / PardubiceŽenaano
17892MartinDoležal197610kmŠneci v běhu / DobruškaMužano
179287JanaReková19815kmBáječné ženy v běhu / BohuslaviceŽenaano
180288MartinSonda19765kmSVVAT / Hradec KrálovéMužano
181289MarekPizúr19775kmSVVAT / LibřiceMužano
182290KristýnaVlachynská19785kmHaKi-Run / StěžeryŽenaano
18393PavlaOtradovská198510km- / Dvůr Králové nad LabemŽenaano
18494PetraLangerová198510kmSvídnický extrém / SrchŽenaano
185291IvanaPizúrová19755km- / LibřiceŽenaano
18695PetrKlein197310km- / Podhorní Újezd a VojiceMužano
18796JanČapek198110km- / JaroměřMužano
18897MiroslavaČapková198110km- / JaroměřŽenaano
18998LenkaMervartová197210kmTJ Léčebna Košumberk / DubenecŽenaano
19099DenisDanilov198310km- / Lázně BělohradMužano
191292MartinBohatý19805kmBohaťáci :) / TrutnovMužano
192293MarieBohatá19805kmBohaťáci :) / TrutnovŽenaano
193294BarboraBohatá20085kmBohaťáci :) / TrutnovŽenaano
194295IvanaTomanová19825kmKrtkovi / TrutnovŽenaano
195296EliškaBohatá20115kmBohaťáci :) / TrutnovŽenaano
196297MilošToman19885kmKrtkovi / TrutnovMužano
197298KarelToman20115kmKrtkovi / TrutnovMužano
198299RadekVosáhlo19845km- / PardubiceMužČeká na platbu
199100VaclavModry198110kmHasiči Račice nad Trotinou / Račice nad TrotinouMužano
200101TomášCicák197410km- / JaroměřMužano
201300MonikaHolečková19805km- / ZaloňovŽenaano
202301RenéHoleček20055km- / ZaloňovMužano
203102JanKarban198710kmKKonstrukt / Bílé PoličanyMužano
204103MartinSamek197510km- / VšestaryMužano
205302KateřinaSáblíková19775kmŠmice team / ZaloňovŽenaano
206303AlešAntoš19775kmŠmice team / RtyněMužano
207304AlešAntoš jr.20055kmŠmice team / RtyněMužano
208305KateřinaAntošová20145kmŠmice team / RtyněŽenaano
209306DanaKadlecová19615km- / JaroměřŽenaano
210307KamilaKresáčová19765km- / Dvůr Králové nad LabemŽenaano
211308MiroslavDušek19955kmSDH Rožnov / RožnovMužano
212309ŠárkaMazáčová19975kmSDH Rožnov / Nové Město nad MetujíŽenaano
213104IvoTichý197210km- / JaroměřMužano
214105TomášOtradovský197910kmKrkonošský deník / Dvůr Králové nad LabemMužano
215310LenkaKoláčná19715km- / ChvalkoviceŽenaano
216106TomášCísař198410kmMOTOTIGER CZ / MiletínMužano
217107MichalPísecký198310km- / HořiceMužano
218108MartinaKalendová198210km- / JaroměřŽenaano
219109PetraKvačková198610km- / Nový BydžovŽenaČeká na platbu
220110ZdenaKhandlova198810kmŠneci v běhu / RoheniceŽenaano
221111LucieŠtarmanová199210kmWIST o.s. / DubenecŽenaano
222112EvaKulhavá199010km- / ŽamberkŽenaano
223113JosefTrník198310kmHOŘICE TEAM / HořiceMužano
224311PavelVíšek19765km#GLADIATORRACETEAM / JaroměřMužano
225312KateřinaVíšková19795km- / JaroměřŽenaano
226114PetrSyrovátka198310kmBDD / TrutnovMužano
227115DagmarNesládková198210kmOlfin Car Ski team / TrutnovŽenaano
228313DenisaVodičková19895kmKKonstrukt / RožnovŽenaano
229116HonzaPajer198010km#gladiatorraceteam / Velký TřebešovMužano
230117JanHavelka197910kmTJ Maratonstav Upice / PardubiceMužČeká na platbu
231118PavelMužátko198910km- / JanoviceMužano
232119JiříČivrný198010kmAK Semily / SemilyMužČeká na platbu
233120JiriJanků197710kmFeedyou / PardubiceMužČeká na platbu
234121MirekHoleček197410km- / Nové Město nad MetujiMužano
235122MartinMatuška198010kmOhnišov / OhnišovMužano
236314MartinMichálek19865kmSK Babylon / JaroměřMužano
237123JanFlos197610km- / ŽirečMužano
238315DianaVávrová19925km- / HeřmaniceŽenaano
239316MarieKellnerova19775km- / ChrudimŽenaČeká na platbu
240124FilipLán198010kmOK Slavia Hradec Králové / Opatovice nad LabemMužano
241317PetraVašíčková19785kmDuka assist / BorekŽenaano
242318HanaBenesova19725km- / Hradec KraloveŽenaČeká na platbu
243319DanielPilař19995kmDuka assist / PardubiceMužano
244125VítězslavŽoch199510km- / JaroměřMužano
245320PetrLacourt19845kmKozel Team / RožnovMužČeká na platbu
246321JanKozák19835kmKozel Team / České MeziříčíMužano
247126DanielSuchenia197110kmKat Cross / WałbrzychMužano
248322MichaelaCsurillová19955km- / JaroměřŽenaano
249127MartinFrýzl197210kmJJ Potocký / NemojovMužano
250128AlešČerný196410kmJFK Jaroměř / LedceMužano
251129KvětaBrožková197410kmKOB Ústí nad Orlicí / Ústí nad OrlicíŽenaano
252323PetrPřibyl19775km- / JaroměřMužano
253324TerezaBernardova19835kmNo excuse / HronovŽenaano
254325AnetBernardova20085kmNo excuse / HronovŽenaano
255130KristýnaFassati198810km- / JaroměřŽenaano
256326EvaFialová19785km- / Dvůr Králové nad LabemŽenaano
257327ZuzkaBečáková19855kmSOKOL JASENNÁ / JaroměřŽenaano
259329StanislavaSoukupová19705km- / StěžeryŽenaano
260330LenkaZemanová19855km- / PardubiceŽenaano
261131PetrŠvadlák197210kmSvídnický Extrém Team / TrutnovMužano
262132MartinOsladil198810kmDoggyBear team / Hradec KrálovéMužano
263133TomášBrožek196910kmKOB Ústí nad Orlicí / Ústí nad OrlicíMužano
264134MartinOsladil198810kmDoggyBear team / HKMužČeká na platbu
265135MarieŠvorcová198110km- / JasennáŽenaano
266331MarieUrbanová19705km- / NáchodŽenaano
267136JiříKazda197210km- / PardubiceMužČeká na platbu
268332RomanaPetříková19875km- / Dvůr Králové nad LabemŽenaano
269137JiříVlk198210kmVernéřovice / VernéřoviceMužano
270138JanLacina198910km- / JaroměřMužano
271139AnetaKhýrová199310kmCarla.kupkolo.cz / Dvůr Králové nad LabemŽenaano
272333VáclavBartoška19485kmTJ Dvůr Králové n.L. / Dvůr Králové n.L.MužČeká na platbu
273334AndreaHlaváčková19955km- / MiskolezyŽenaČeká na platbu
274140JolanaTojnarová198210km- / NáchodŽenaano
275141GabrielaFassati196710kmRun Magazine Team / JaroměřŽenaČeká na platbu
276142DavidPejšek198710kmClairssy Racing / JaroměřMužano
277335LukášKozoň20045km- / HabřinaMužano
278336MartinaKopecká19885km#Gladiatorraceteam# / JaroměřŽenaano
279337MichalKopecký19855km- / JaroměřMužano
280143PetrJakl197210kmDS Klokan / HřibojedyMužano
281144MichalMalý200110kmHořické gymnázium / Červená TřemešnáMužano
282338MartinSimon19805kmDZS Náchod / JaroměřMužano
283339KarelHašek19865kmFlorbal Jaroměř / JaroměřMužČeká na platbu
284145AlenaJalová197810kmPrasklej Řetěz Miletín / MiletínŽenaano
285340MilanČervenka19675kmTJ Dynamo Pardubice / PardubiceMužano
286146MilošInnert198110kmSDH Heřmanice / Heřmanice nad LabemMužano
287341MiroslavaInnertová19795km- / Heřmanice nad LabemŽenaano
288342AnežkaInnertová20125km- / Heřmanice nad LabemŽenaano
289343MatějInnert20075km- / Heřmanice nad LabemMužano
290147JiříChyba197910kmnutrend specialized / PrahaMužČeká na platbu
291148VáclavRychtera199310kmVashtera_ / Hradec KrálovéMužano

Poslední aktualizace plateb provedena dne 3.1.2020 v 21:22 hodin.

Děkujeme a těšíme se na Vás při závodě.

Nahoru