Upravit stránku

A je to tady, představujeme Vám oficiální startovní listinu na 5 a 10km. Startovní číslo, které máte přiděleno je oficiální a bude Vám vydáno v den závodu na prezentaci v čase od 9:00 do 12:00 hodin.
 

Statistika registrací

Celkem se na závod registrovalo 291 osob.
Na 10km se registrovalo 147 závodníků z toho 102 můžů a 45 žen.
Na 5 km se registrovalo 144 závodníků z toho 55 mužů a 89 žen.

Oficiální startovní listina na 10km

St.č.JménoPříjmeníRočníkKlub / MěstoKategorie
1RadekHartman1982- / TrnovMuž
2IvoČesenek1987Náchod / NáchodMuž
3NatáliaBlanárová1990TJ Sokol Nové Město nad Metují / NáchodŽena
4TomášHak1978Vítězná / VítěznáMuž
5DitaKalinová1972- / Hradec KrálovéŽena
6PavelŘízek1980Indigo cycling team RK / Rychnov nad KněžnouMuž
7PetraŠtukovská1988ERA a.s. / PardubiceŽena
8MartinHanslík1978Šneci v běhu / LejšovkaMuž
9TerezaKopecká1992eBRÁNA / DobruškaŽena
10LukášSojka1985OOB Albrechtice nad Orlicí / Albrechtice nad OrlicíMuž
11FassatiGabriela1967Gladiator Race Team / JaroměřŽena
12MartinRoll1984OOB Albrechtice nad Orlicí / Albrechtice nad OrlicíMuž
13PetrRychtera1983- / KvasinyMuž
14RadekHakl1969Loudalové / PavlišovMuž
15EvaBeránková1971- / Hradec KrálovéŽena
16VěraPíšová1976- / Hradec KrálovéŽena
17JiříTremmel1969Olympia Spartan Training Kutná Hora / Týnec nad LabemMuž
18LadislavCabalka1957ICA / JaroměřMuž
19VáclavDavid1974- / SmiřiceMuž
20MartinKašpárek1967TJ Velichovky / VelichovkyMuž
21JaroslavPajor1987Dukaassist / BorekMuž
22ŠárkaNěmcová2003SPK Zaloňov / ZaloňovŽena
23VěraPeterová1975- / VilanticeŽena
24FrantaPečenka1972Aufeer design / LibotovMuž
25ZuzanaHavlíková1981Vlčí smečka / Hradec KrálovéŽena
26ErikAdam1988- / ČernožiceMuž
27MartinZáruba1976MěÚ DKNL / Dvůr KrálovéMuž
28PeterOrság1980- / ŽirečMuž
29TadeášOrság2007- / ŽirečMuž
30TomášFelkl1973Felistým / NáchodMuž
31KateřinaFelklová1977Felistým / NáchodŽena
32MartinFelkl2002Felistým / NáchodMuž
33ZdeněkRada1984Radovic / NáchodMuž
34LukášVladyka1991eBRÁNA / PardubiceMuž
35IvaCabalková1968run4fun / JaroměřŽena
36TomášKubín1975run4fun / JaroměřMuž
37TerezaNěmcová2001SPK Zaloňov / ZaloňovŽena
38PetrTouc1973SK Skalka - PODBŘEZÍ / PodbřezíMuž
39PavelTrnečka1983- / Hradec KrálovéMuž
40MonikaHoráková1987- / Hradec KrálovéŽena
41HanaPechová1984- / JaroměřŽena
42Přeregistrace na 5km
43AndreaŠtohanzlová1975#16 klokan / HořeniceŽena
44MartinDrahos1981- / BoreckaMuž
45TomášRosa1975Pivní a rumová CK / Červený KostelecMuž
46MartinDrahoš1980- / PardubiceMuž
47IvoTichý1997- / SezemiceMuž
48RomanČadek1991- / PrahaMuž
49JanŠkvrňák1983- / PardubiceMuž
50KubaMertlík1982Občerstvení Na Špalkách / Josefov nad MetujíMuž
51KristýnaMervartová1991Atletická škola Hradec Králové / Hradec KrálovéŽena
52LukášHamral1994Atletická škola Hradec Králové / Hradec KrálovéMuž
53MilanDoleček1973STG Rychnov nad Kněžnou / Rychnov nad KněžnouMuž
54MonikaAndělová1970Olympia Spartan training KH / KolínŽena
55JanHofman1982- / StřihovMuž
56RomanaBrumlichová1976Medvědí doupě / HronovŽena
57KarelSpilko1977- / HlinskoMuž
58KateřinaKorytova1978Gladiatorrace team / HeřmaniceŽena
59TomášKulhavý1988SKIBIKECENTRUM.CZ team / PísečnáMuž
60PetrJukl1989Zdobín / ZdobínMuž
61JanFlegel1976- / Dvůr Králové nad LabemMuž
62TomášLámr1988- / Bukovina u PeckyMuž
63DavidČervený1975Erika Copy shop / ChlivceMuž
64LuděkNovotný1974Carla.kupkolo.cz / Dvůr Králové nad LabemMuž
65PavelJelen1991Hvězda Pardubice z. s. / VysokovMuž
66IvanaFilipová1973- / Rychnov nad KněžnouŽena
67JosefPešl1985Tree of Life / Lazně BělohradMuž
68LiborVoslař1981- / České MeziříčíMuž
69RadekNěmec1977PennyMann / LitomyšlMuž
70ZbyněkLetko1988SK hasiči Jičín / KopidlnoMuž
71JiříKolovrátník1977JIROUS / JaroměřMuž
72RudolfProcházka1978RunSportTeam / RudníkMuž
73SoňaVrabcová1967- / HořiceŽena
74JanaPekařová2002- / TurnovŽena
75TomášKodydek1978Svídnický Extrém team / Kostelec nad OrlicíMuž
76JiříHorák1976Byke Team Jaroměř / Dvůr Králové nad LabemMuž
77DenisaKozáková1979Hvězda Pardubice / Hradec KrálovéŽena
78MartinJiruška1987- / Hradec KrálovéMuž
79TomášVít1983SCP Pardubice / PardubiceMuž
80AndreaNováková1989Přelouč / PřeloučŽena
81MartinMarek1979- / VítěznáMuž
82TomasBedlek1975#GLADIATORRACETEAM / HustiranyMuž
83MartinaNováková1982Nováci / SkřivanyŽena
84MartinNovák1976Nováci / SkřivanyMuž
85JiříSklenka1980- / RožnovMuž
86AlexandraČiháková1979STG Rychnov nad Kněžnou / VamberkŽena
87JakubŽatečka1972STG Rychnov nad Kněžnou / Rychnov nad KněžnouMuž
88NikolasOlšavský2005STG Rychnov nad Kněžnou / VamberkMuž
89PetraMazánková1988STG Rychnov nad Kněžnou / Rychnov nad KněžnouŽena
90ŠtěpánKarban1971- / HořiceMuž
91JakubMichl1990No excuse / Žďár nad MetujíMuž
92MartinDoležal1976Šneci v běhu / DobruškaMuž
93PavlaOtradovská1985- / Dvůr Králové nad LabemŽena
94PetraLangerová1985Svídnický extrém / SrchŽena
95PetrKlein1973- / Podhorní Újezd a VojiceMuž
96JanČapek1981- / JaroměřMuž
97MiroslavaČapková1981- / JaroměřŽena
98LenkaMervartová1972TJ Léčebna Košumberk / DubenecŽena
99DenisDanilov1983- / Lázně BělohradMuž
100VaclavModry1981Hasiči Račice nad Trotinou / Račice nad TrotinouMuž
101TomášCicák1974- / JaroměřMuž
102JanKarban1987KKonstrukt / Bílé PoličanyMuž
103MartinSamek1975- / VšestaryMuž
104IvoTichý1972- / JaroměřMuž
105TomášOtradovský1979Krkonošský deník / Dvůr Králové nad LabemMuž
106TomášCísař1984MOTOTIGER CZ / MiletínMuž
107MichalPísecký1983- / HořiceMuž
108MartinaKalendová1982- / JaroměřŽena
109PetraKvačková1986- / Nový BydžovŽena
110ZdenaKhandlova1988Šneci v běhu / RoheniceŽena
111LucieŠtarmanová1992WIST o.s. / DubenecŽena
112EvaKulhavá1990- / ŽamberkŽena
113JosefTrník1983HOŘICE TEAM / HořiceMuž
114PetrSyrovátka1983BDD / TrutnovMuž
115DagmarNesládková1982Olfin Car Ski team / TrutnovŽena
116HonzaPajer1980#gladiatorraceteam / Velký TřebešovMuž
117JanHavelka1979TJ Maratonstav Upice / PardubiceMuž
118PavelMužátko1989- / JanoviceMuž
119JiříČivrný1980AK Semily / SemilyMuž
120JiriJanků1977Feedyou / PardubiceMuž
121MirekHoleček1974- / Nové Město nad MetujiMuž
122MartinMatuška1980Ohnišov / OhnišovMuž
123JanFlos1976- / ŽirečMuž
124FilipLán1980OK Slavia Hradec Králové / Opatovice nad LabemMuž
125VítězslavŽoch1995- / JaroměřMuž
126DanielSuchenia1971Kat Cross / WałbrzychMuž
127MartinFrýzl1972JJ Potocký / NemojovMuž
128AlešČerný1964JFK Jaroměř / LedceMuž
129KvětaBrožková1974KOB Ústí nad Orlicí / Ústí nad OrlicíŽena
130KristýnaFassati1988- / JaroměřŽena
131PetrŠvadlák1972Svídnický Extrém Team / TrutnovMuž
132MartinOsladil1988DoggyBear team / Hradec KrálovéMuž
133TomášBrožek1969KOB Ústí nad Orlicí / Ústí nad OrlicíMuž
134MartinOsladil1988DoggyBear team / HKMuž
135MarieŠvorcová1981- / JasennáŽena
136JiříKazda1972- / PardubiceMuž
137JiříVlk1982Vernéřovice / VernéřoviceMuž
138JanLacina1989- / JaroměřMuž
139AnetaKhýrová1993Carla.kupkolo.cz / Dvůr Králové nad LabemŽena
140JolanaTojnarová1982- / NáchodŽena
141GabrielaFassati1967Run Magazine Team / JaroměřŽena
142DavidPejšek1987Clairssy Racing / JaroměřMuž
143PetrJakl1972DS Klokan / HřibojedyMuž
144MichalMalý2001Hořické gymnázium / Červená TřemešnáMuž
145AlenaJalová1878Prasklej Řetěz Miletín / MiletínŽena
146MilošInnert1981SDH Heřmanice / Heřmanice nad LabemMuž
147JiříChyba1979nutrend specialized / PrahaMuž
148VáclavRychtera1993Vashtera_ / Hradec KrálovéMuž

Oficiální startovní listina na 5km

St.č.JménoPříjmeníRočníkKlub / MěstoKategorie
201TerezaKovářová1982Běhání pro radost / VítěznáŽena
202LuciBrentnerová1987Běhání pro radost / Dvůr Králové nad LabemŽena
203AndreaLebedinska1988Sokol Dvur Kralove / Dvur KraloveŽena
204PetrLebedinsky1985Lebe team / Vitezna-KomarovMuž
205PavelKalina1972- / Hradec KrálovéMuž
206PetraRezková1980- / JaroměřŽena
207DavidBeran1983- / JaroměřMuž
208AndreaSramkova1981Behani pro radost / Dvur Kralove nad LabemŽena
209BořivojČejka1980TriathlonTeam Chrudim / Chrudim 4Muž
210TerezaKvačková1989Běhání pro radost / Dvůr Králové nad LabemŽena
211RomanaLárová1979Běhání pro radost / Dvůr Králové nad LabemŽena
212VendulaMacková1977Běhání pro radost / Dvůr Králové n.L.Žena
213JiřinaRejlová1976- / TrutnovŽena
214MartinGrund1983Vrchlabi / VrchlabiMuž
215MajkaTykalová1990Báječné ženy v běhu / JaroměřŽena
216MonikaFeixova1992- / Dvůr Králové nad LabemŽena
217JanaŠkodová1980- / RasoškyŽena
218SimonaKynská1984Vrchlabí / VrchlabíŽena
219MonikaKalvasová1970- / TrutnovŽena
220DenisHakl2004Loudalové / PavlišovMuž
221OlgaKalendová1978- / Hradec KrálovéŽena
222LenkaBeránková2008- / Hradec KrálovéŽena
223TerezaHloušková1992SDH Lanžov / ZdobínŽena
224MartinDušek1992SDH Rožnov / ZdobínMuž
225JanPišta1988SDH Rožnov / RožnovMuž
226MatějPavelka2002- / Dvůr Králové nad LabemMuž
227PetraHoffmanová1972- / Hradec KrálovéŽena
228HanaBenesova1972- / Predmerice nad LabemŽena
229LenkaNěmcová1973SPK Zaloňov / ZaloňovŽena
230HanaMalá 11973- / Hradec KrálovéŽena
231JaroslavDušánek1984DUKA assist / OstřetínMuž
232DitaFrisová1973Sokol Jasenná / JasennáŽena
233AdrianaBlažková1975Sokol Jasenná / JasennáŽena
234AlešHantl1987Bike team kc Jaroměř / Mladé BukyMuž
235MarkétaCermanová1997- / MostekŽena
236LukášTesař1984Spolek ledoborců / SmržovMuž
237BarboraŠubrtová1991Velichovky / VelichovkyŽena
238MichaelaSvobodová1981Sokol Jasenná / JasennáŽena
239JanaLandová1973- / JaroměřŽena
240TomášMocek1979- / PardubiceMuž
241VítPekárek1999Alkolíci Zaloňov / ZaloňovMuž
242AnetaLajvrová1997Alkolíci / RtyněŽena
243JanaŠkodová1978- / RasoškyŽena
244AnetaŠkodová2004- / RasoškyŽena
245JaroslavaSmejkalová1975- / PardubiceŽena
246AndreaZemanova1983- / PrahaŽena
247JanSlavík1968Hanes / JaroměřMuž
248ŠárkaLukáčová1978Běhání pro radost / Dvůr králové nad LabemŽena
249PatrikHavlík1990Immortal boxing team / RtyněMuž
250DominikPetráček2002Immortal boxing team / JaroměřMuž
251MarianVondrák1993Immortal boxing team / SmiřiceMuž
252PavelTOMAN2003- / JaromeřMuž
253RenataValášková1976- / JaromeřŽena
254PetrKadečka1984- / ZaloňovMuž
255AndreaNohejlová1988Zdobín / ZdobínŽena
256KateřinaSlabá1983- / Bukovina u PeckyŽena
257KarelMareth1971Česká Skalice / Česká SkaliceMuž
258AlenaMarethová1972Česká Skalice / Česká SkaliceŽena
259VeronikaČervená1981Erika Copy shop / ChlivceŽena
260VítekČervený2005Hvězda Pardubice z.s. / ChlivceMuž
261JaroslavKlička1975- / Dvůr Králové nad LabemMuž
262JaroslavKlička2007- / Dvůr Králové nad LabemMuž
263DrahoslavaKličková1976Běhání pro radost / Dvůr Králové nad LabemŽena
264LenkaProkopová1981- / JaroměřŽena
265JanLněnička1994Rozběháme Hradec Králové / TelčMuž
266KateřinaVlková1994Báječné ženy v běhu / JaroměřŽena
267KateřinaBludská1994SPK Zaloňov / VestecŽena
268EvaKristová1986- / JaroměřŽena
269AnetaPourová1989- / JaroměřŽena
270IvaFrošová1996- / PardubiceŽena
271OndřejValášek2013SPK Zaloňov / ZaloňovMuž
272ZdeněkValášek2009SPK Zaloňov / ZaloňovMuž
273ZdeněkValášek1983SPK Zaloňov / ZaloňovMuž
274LadislavRaim2009Nový Hradec / Hradec KrálovéMuž
275IvaDvořáková1981- / JaroměřŽena
276OndřejVolný2001Kope to, šlape to. / JaroměřMuž
277MichaelaSabovová1986Polabinské cvičky / PardubiceŽena
278PetrČerný1975- / jaromerMuž
279TerezaHendrychová1986Duka assist / BorekŽena
280NicoleMudruňková1991Duka assist / PardubiceŽena
281PetraVašíčková2001Duka assist / BorekŽena
282DenisaZemanová1988- / Nový PlesŽena
283MonikaHoráková1984VH-mont / PardubiceŽena
284MartinHorák1972VH-mont / PardubiceMuž
285MichaelaKnappeová1991VH-mont / PardubiceŽena
286LenkaKosová1981VH-mont / PardubiceŽena
287JanaReková1981Báječné ženy v běhu / BohuslaviceŽena
288MartinSonda1976SVVAT / Hradec KrálovéMuž
289MarekPizúr1977SVVAT / LibřiceMuž
290KristýnaVlachynská1978HaKi-Run / StěžeryŽena
291IvanaPizúrová1975- / LibřiceŽena
292MartinBohatý1980Bohaťáci :) / TrutnovMuž
293MarieBohatá1980Bohaťáci :) / TrutnovŽena
294BarboraBohatá2008Bohaťáci :) / TrutnovŽena
295IvanaTomanová1982Krtkovi / TrutnovŽena
296EliškaBohatá2011Bohaťáci :) / TrutnovŽena
297MilošToman1988Krtkovi / TrutnovMuž
298KarelToman2011Krtkovi / TrutnovMuž
299RadekVosáhlo1984- / PardubiceMuž
300MonikaHolečková1980- / ZaloňovŽena
301RenéHoleček2005- / ZaloňovMuž
302KateřinaSáblíková1977Šmice team / ZaloňovŽena
303AlešAntoš1977Šmice team / RtyněMuž
304AlešAntoš jr.2005Šmice team / RtyněMuž
305KateřinaAntošová2014Šmice team / RtyněŽena
306DanaKadlecová1961- / JaroměřŽena
307KamilaKresáčová1976- / Dvůr Králové nad LabemŽena
308MiroslavDušek1995SDH Rožnov / RožnovMuž
309ŠárkaMazáčová1997SDH Rožnov / Nové Město nad MetujíŽena
310LenkaKoláčná1971- / ChvalkoviceŽena
311PavelVíšek1976#GLADIATORRACETEAM / JaroměřMuž
312KateřinaVíšková1979- / JaroměřŽena
313DenisaVodičková15.02.1989KKonstrukt / RožnovŽena
314MartinMichálek1986SK Babylon / JaroměřMuž
315DianaVávrová1992- / HeřmaniceŽena
316MarieKellnerova1977- / ChrudimŽena
317PetraVašíčková1978Duka assist / BorekŽena
318HanaBenesova1972- / Hradec KraloveŽena
319DanielPilař1999Duka assist / PardubiceMuž
320PetrLacourt1984Kozel Team / RožnovMuž
321JanKozák1983Kozel Team / České MeziříčíMuž
322MichaelaCsurillová1995- / JaroměřŽena
323PetrPřibyl1977- / JaroměřMuž
324TerezaBernardova1983No excuse / HronovŽena
325AnetBernardova2008No excuse / HronovŽena
326EvaFialová1978- / Dvůr Králové nad LabemŽena
327ZuzkaBečáková1985SOKOL JASENNÁ / JaroměřŽena
328AndreaZemanova1983- / PrahaŽena
329StanislavaSoukupová1970- / StěžeryŽena
330LenkaZemanová1985- / PardubiceŽena
331MarieUrbanová1970- / NáchodŽena
332RomanaPetříková1987- / Dvůr Králové nad LabemŽena
333VáclavBartoška1948TJ Dvůr Králové n.L. / Dvůr Králové n.L.Muž
334AndreaHlaváčková1995- / MiskolezyŽena
335LukášKozoň2004- / HabřinaMuž
336MartinaKopecká1988#Gladiatorraceteam# / JaroměřŽena
337MichalKopecký1985- / JaroměřMuž
338MartinSimon1980DZS Náchod / JaroměřMuž
339KarelHašek1986Florbal Jaroměř / JaroměřMuž
340MilanČervenka1967TJ Dynamo Pardubice / PardubiceMuž
341MiroslavaInnertová1979- / Heřmanice nad LabemŽena
342AnežkaInnertová2012- / Heřmanice nad LabemŽena
343MatějInnert2007- / Heřmanice nad LabemMuž
344EvaPončová1974RunSportTeam / JaroměřŽena
Nahoru